Terapia
indywidualna

Competently parallel task fully researched data and enterprise process improvements.

Masz pytania?

zadzwoń:

+(48) 505-290-933

Terapia
indywidualna

Istnieje wiele definicji psychoterapii. Proponowana przez nas terapia oparta na nurcie poznawczo-behawioralnym oraz EMDR, można najlepiej określić jako:

“świadome i zamierzone zastosowanie wywodzących się z uznanych zasad psychologii metod klinicznych i postaw interpersonalnych w celu pomagania ludziom w modyfikacji ich zachowań, procesów poznawczych, emocji i/lub innych cech osobowych w kierunku, który korzystający z terapii uważają za pożądany” – prof. John Narcrossa

W zależności od pacjenta, cele terapii mogą się od siebie różnić. Najczęściej spotykanym celem terapii jest poradzenie sobie z danymi sytuacjami, które powodują dane specyficzne cierpienie. Wierzymy, że poza konkretnymi technikami i narzędziami obniżającymi cierpienie, kluczowym elementem jest otwarta, oparta na wzajemnym zaufaniu relacja terapeutyczna.

Koszt jednej sesji indywidualnej (sesje bezpośrednie oraz on-line) to kwota 250 PLN brutto / 50 minut.

Dlaczego sesja trwa 50 minut?

Dla terapeuty, sesja trwa więcej niż 50 minut. Do każdej sesji terapeuta musi się przygotować. Po zakończeniu sesji, zawsze potrzebuje czasu aby móc zrobić notatki. Pacjent nie płaci tylko za czas sesji ale przede wszystkim jego ekspertyzę oraz czas przygotowania do sesji oraz podsumowań po.

W czym możemy pomóc?

W ramach naszych kompetencji, możemy pomóc naszym pacjentom w takich obszarach jak:

  • lęki, stany depresyjne / depresja
  • leczenie traum / PTSD (zespół stresu pourazowego)
  • zaburzenia osobowości
  • integracja doświadczeń psychodelicznych
  • uzależnienia/używki
  • potrzeba wsparcia psychologicznego