O nas

o nas

Grupa Integracja Psychologiczna powstała pod koniec 2016 roku. Naszym celem jest wspieranie naszych klientów w trudnych momentach w ich życiu. Staramy się razem z nimi, podnosić ich jakość życia. Naszymi klientami są osoby, które zdają sobie sprawę z potrzeby wsparcia i świadomie decydują się na pracę z nami.

 

Nasz zespół tworzą psycholodzy, terapeuci. Niektórzy mają już ponad 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu poradnictwa psychologicznego oraz terapii. Dzięki połączeniu naszych doświadczeń i wiedzy, możemy wspierać naszych klientów w takich obszarach jak: zaburzenia odżywiania, redukcja stresu, lęki, wypalenie zawodowe, depresja oraz stany depresyjne.

Terapia on-line / zdalna.

Naszych pacjentów przyjmujemy stacjonarnie, w gabinecie oraz używając takich narzędzi jak Skype itp.

 

Skuteczność terapii on-line? Przykład badań: W 2012 roku, zespół neurologów z Wydziału Uniwersytetu Cambridge wraz z NIHR CLARHRC. W badaniu wzięło udział 39 000 pacjentów z różnymi problemami natury psychicznej. Okazało się że terapia prowadzona on-line była równie skuteczna jak terapia prowadzona stacjonarnie.

Poznaj Nas

Mariusz Baberski
Psycholog, terapeuta EMDR, psychoterapeuta w trakcie szkolenia poznawczo-behawioralnego.  
W pracy z pacjentem najważniejsze jest dla mnie zrozumienie jego patrzenie na swoją sytuację. Wspólne dochodzenie do lepszego zhrozumienia i integracji swoich doświadczeń. Uważam, że jednym z kluczowych czynników poza technikami pracy, doświadczeniem terapeuty jest również relacja terapeutyczna. Patrzenie na człowieka jako układ całego systemu w którym się znalazł i funkcjonuje. Prowadzi terapie indywidualne oraz grupowe. Bezpośrednio lub przez Skype.
Monika Ciszek-Skwierczynska
Psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień i leczenia zaburzeń odżywiania, psychodietetyk, dietoterapeuta.
W swojej pracy kieruję się podejściem holistycznym, pracując w taki sposób łączę różne metody terapii, na zasadzie szycia garnituru na miarę klienta i jego potrzeb. Kompleksowo łączę wiedzę psychologiczną, dietetyczną, medyczną i duchową. Pracuję z ludźmi podążając w kierunku polepszania jakości ich życia Bliskie jest mi patrzenie na Pacjenta według kanonów medycyny holistycznej.